Přesná cena tetování se dá určit jen po on line konzultaci a v individuálních případech po osobní konzultaci. Nicméně zde uvádíme orientační ceny tetování aby mohli zákazníci získat představu o cenách v našem salonu.

Orientační ceny tetování

Při první on-line konzultaci zákazníkovi sdělíme cenové rozpětí (od … do …). Na samotném sezení tatér spolu se zákazníkem připraví návrh a sdělí finální cenu. Pozor, pokud zákazník výrazně změní původní nápad (velikost, barevnost, místo atd.) cena nemusí zůstat v cenovém rozpětí sděleném při on-line konzultaci.

Dle praxe cca(!):

Startovací cena – 1000 Kč

Tetování do 5×5 cm ≈ 1000-4000 Kč

Tetování od 5×5 do 10×10 cm ≈ 2000-7000 Kč

Faktory ovlivňující cenu tetování

Velikost

Má docela značný vliv na cenu tetování ale je hodně ovlivněna detailizaci. U větších ale jednodušších tetování můžeme jen vzít větší pájky jehel a třeba dvojnásobně větší tetování nezabere dvakrát více času. Proto taky u větších tetování často pracujeme na hodinovou sazbu.

Čas

Je zřejmé že čím je tetování delší tím je dražší. Většinou ale na čas děláme větší práce. Je tomu tak jelikož se u nich nedá přesně určit kolik zabere času a jak často se budou dělat přestávky nebo kolik bude potřeba sezení. Neznamená to však že zákazníkovi předem nesdělíme orientační cenu (od … do …).

Barevnost

U malých tetování barevnost většinou není faktorem ovlivňujícím cenu tetování. U větších tetování ale může ovlivňovat cenu docela značně jelikož barevné motivy jsou většinou komplikovanější než černé. Není to ale pravidlem a vždy je třeba zjišťovat cenu za konkrétní práci. Neváhejte se nás zeptat na cenu obou variant, jak barevné tak černé pokud chcete vědět obě ceny.

V době 23:00 – 10:00 jsou ceny vyšší dle uvážení tatéra a startovací cena je 2000 Kč.

Péče zdarma

Jako jediné studio v Praze poskytujeme doplňky pro péči o tetování zdarma.